Byrå, Nyrenässans - Aug 12, 2012 | Auktionshuset I Solna In Sweden

item-12319731=1
BYRÅ, nyrenässans
BYRÅ, nyrenässans
Vit. Rektangulär bordsskiva med 4 lådor. Flankerande bladhölstrade hörn med kannelyr. Slitage, färgbortfall, smärre skador. Höjd 101.5, bredd 96, djup 49 cm.
  • 23%

BYRÅ, nyrenässans

Estimate SEK 300 - SEK 600
Starting Price SEK 300

Item located in Solna, se

Auktionshuset i Solna

Auktionshuset i Solna

Solna, Sweden36 Followers