BYRÅ, nyrenässans
Vit. Rektangulär bordsskiva med 4 lådor. Flankerande bladhölstrade hörn med kannelyr. Slitage, färgbortfall, smärre skador. Höjd 101.5, bredd 96, djup 49 cm.
- 23%
Item located in Solna, seSee Policy for Shipping