Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op
View More Items in CollectiblesRelated Collectibles
More Items in Collectibles
Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.
- 32% up to €100,000.00
- 32% up to €1,000,000,000.00
- 32% above €1,000,000,000.00
Estimate €80 - €120
Item located in Sprundel, Noord Brabant, nlSee Policy for Shipping