Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, m
View More Items in CollectiblesRelated Collectibles
More Items in Collectibles
Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.
- 32% up to €100,000.00
- 32% up to €1,000,000,000.00
- 32% above €1,000,000,000.00
Estimate €70 - €90
3 bidders are watching this item.
Item located in Sprundel, Noord Brabant, nlSee Policy for Shipping