Sorry, auction ended. Shop available items:

36: VAS, glas, "Tusen Fnster", SIMON GATE, Orrefors

Lot 36 View Catalog

img0 1
img1 2
img2 3
img3 4
img4 5

Klarglas med slipad dekor. Signerad. Obetydligt slitage. Hjd 28 cm.

23%

Estimate kr600 – kr1,200
Starting Bid kr300
live auction started on
Se Auction
3:00 AM - Nov 18, 2012
Ended
Auctioneer
Auktionshuset i Solna

Contact

Krysshammarvagen 34
Solna, 171 57
Sweden

ASK AUCTIONEER A QUESTION