Vas, Glas, "tusen Fรถnster", Simon Gate, Orrefors - Nov 18, 2012 | Auktionshuset I Solna In Sweden

VAS, glas, "Tusen Fรถnster", SIMON GATE, Orrefors

item-14287772=1
item-14287772=2
item-14287772=3
item-14287772=4
item-14287772=5
Klarglas med slipad dekor. Signerad. Obetydligt slitage. Hรถjd 28 cm.
  • 23%

Estimate SEKย 600 - SEKย 1,200
Starting Price SEKย 300

Item located in Solna, se

Auktionshuset i Solna

Auktionshuset i Solna

Solna, Sweden37 Followers