Ensemble en argent et argent sterling
Comprenant une coupe en argent 800°/°°, maître orfèvre Mudra & Stiller.
Et un étui en argent sterling, poinçon PE avec une étoile et tête de Minerve, contenant quatre flacons en cristal.
Een 800°/°° zilveren kom, meester zilversmid Mudra & Stiller en een sterling zilveren kast, gemerkt PE met een ster en Minerva's hoofd, met daarin vier kristallen kolven.
An 800°/°° silver bowl, master silversmith Mudra & Stiller and a sterling silver case, hallmarked PE with a star and Minerva's head, containing four crystal flasks.
Coupe : poids net : 256 gr.
Etui : poids net : 108 gr.
Coupe : poids net : 256 gr.
Etui : poids net : 108 gr.
- 28% up to €40,000.00
- 27% up to €800,000.00
- 21% above €800,000.00
Estimate €200 - €300
Item located in Brussels, Chaussée de Charleroi, beSee Policy for Shipping