Wilhelm Kirke
1940 - Enten am Teich - Öl/Holz. 7 x 10 cm. Sign. l. u.: WILHELM KIRKE. Rahmen.
- 23% up to €10,000.00
- 23% up to €50,000.00
- 23% above €50,000.00
Estimate €100 - €150
Item located in Hannover, deSee Policy for Shipping