Saggio seduto
in argento cesellato. 3,5 x 3,5 x 2,5 cm XIX secolo
Buone condizioni. Good condition.
- 0%
Saggio seduto
Estimate €180 - €240
Item located in Rome, itSee Policy for Shipping