Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949)
G.J. Sijthoff, Larens interieur; moeder met kinderen, 50x40 cm, olieverf op doek, gesigneerd
- 0%
Estimate €1,200 - €1,500
Item located in Rijswijk, South-Holland, nlSee Policy for Shipping