Art, antiques & collectibles 2015-05-10 Auction - 177 Price Results - Venduhuis Rijswijk in South-Holland

Rijswijk, South-holland

Art, antiques & collectibles

Online auction : art, antiques & collectibles
Lot Number: Lowest
Evert Moll (1878-1955), harbour: Evert Moll (1878-1955)A busy day in the harbourOil on canvasSigned
0003: Evert Moll (1878-1955), harbourEst. €1,200-€1,500Lot Passed
Otto Eerelman (1839-1926): Otto Eerelman (1838-1926)Schrijver in zijn werkkamerTekeningGesigneerd en gedateerd
0004: Otto Eerelman (1839-1926)Est. €700-€900Lot Passed
Jumbo elephant tin toy wind up: Antique toy Jumbo elephantGerman wind up First part 20th centuryMarked: R.P. ang. D.R.G.M.
0005: Jumbo elephant tin toy wind upEst. €400-€600Lot Passed
Mid 20c chess set, Spanish: Chess set in leather case,Handmade folk chess set,Mid 20th century, 40s,50s,Spanish
0006: Mid 20c chess set, SpanishEst. €400-€600
Anton Rooskens (1906-1976): Anton Rooskens, 'Lente', Zeefdruk, gesigneerd, 65x52 cm
0007: Anton Rooskens (1906-1976)Est. €600-€800Lot Passed
Ludwig Willroider (1845-1910): Ludwig Willroider , Oostenrijkse School, landschap, landschap bij Kufstein, maroufle, 42x23 cm, gesigneerd
0008: Ludwig Willroider (1845-1910)Est. €1,500-€2,000Lot Passed
Willem J. P. van der Does (1889-1966): Willem J. P. van der Does, Haven te Soerabaja, olieverf op board, 30x40 cm, gesigneerd
0009: Willem J. P. van der Does (1889-1966)Est. €1,200-€1,500Lot Passed
Anton Smeerdijk (1885-1965): Anton Smeerdijk, sloot te Kortenhoef, 32x42 cm, olieverf op doek, gesigneerd
0010: Anton Smeerdijk (1885-1965)Est. €500-€700Lot Passed
Anton Smeerdijk (1885-1965): Anton Smeerdijk, 'Huize Vredegoed', Oud-Maarssenveen, Tienhoven, olieverf op doek, 28x42 cm, gesigneerd
0011: Anton Smeerdijk (1885-1965)Est. €400-€600Lot Passed
Anton Rooskens (1906-1976): Anton Rooskens, Printemps, litho, signed and dated with pencil 1972, 26x33 cm
0012: Anton Rooskens (1906-1976)Est. €400-€600Lot Passed
Cor Noltee (1903-1967): Cor Noltee, Hofje met 2 figuren, Olieverf op doek, 30x24 cmgesigneerd
0013: Cor Noltee (1903-1967)Est. €400-€600Lot Passed
Edmond Wingen (1906-1971): Edmond Wingen, Stilleven met witlof, Gesigneerd en gedateerd 1957, olieverf op doek, 40x30 cm
0014: Edmond Wingen (1906-1971)Est. €300-€400Lot Passed
Henri van de Stok (1870-1946): Henri van de Stok, Twee figuren, Aquarel, 52x41cm, Gesigneerd
0015: Henri van de Stok (1870-1946)Est. €700-€900Lot Passed
Otto Hanrath (1882-1944): Otto Hanrath, Clichefabriek Pax van eigenaar Vaz Dias, potloodtekening in kleur, 36x55 cm, gedateerd 1926
0017: Otto Hanrath (1882-1944)Est. €200-€300Lot Passed
Jaap Visser (1912-1983): Jaap Visser, Bloemstilleven, olieverf op doek,50x40 cm, gesigneerd
0018: Jaap Visser (1912-1983)Est. €300-€400Lot Passed
A.A. v. Hoytema (1875-1967): A.A. v. Hoytema, Stilleven plant met brief, 40x30 cm, olieverf op doek, gesigneerd
0019: A.A. v. Hoytema (1875-1967)Est. €300-€400Lot Passed
A.A. v. Hoytema (1875 - 1967): A.A. v. Hoytema, Zuid-Europees landschap, 21x16,5 cm, olieverf
0020: A.A. v. Hoytema (1875 - 1967)Est. €400-€600Lot Passed
Louis Landre (1875-1952): L. Landre, Vaart, olieverf op doek, 30x40 cm, gesigneerd
0021: Louis Landre (1875-1952)Est. €400-€600Lot Passed
Johanna H. Pieneman (1889-1986): Johanna Pieneman, bloemen in vaas, 40x50cm, olieverf op doek, gesigneerd
0022: Johanna H. Pieneman (1889-1986)Est. €400-€600Lot Passed
Sujatno Koempoel (1912-1987): Sujatno Koempoel, Danseres, olieverf op doek, 40x30cm, GesigneerdLeerling van Gerard Pieter Adolfs
0023: Sujatno Koempoel (1912-1987)Est. €600-€800Lot Passed
Jan Voerman Jr. (1890-1976): Jan Voerman Jr., Herfstbladeren, Gemengde techniek, 43x53cm, Gesigneerd en gedateerd 1951
0024: Jan Voerman Jr. (1890-1976)Est. €4,000-€6,000Lot Passed