Henri DAVRING (Heinrich Maria DAVRINGHAUSEN),
Henri DAVRING (Heinrich Maria DAVRINGHAUSEN), (1894-1970)
Composition , 1945
Pastel sur papier, signée et datée en bas à droite
50 x 65 cm
Composition , 1945
50 x 65 cm
- 25%
Estimate €800 - €1,000
Item located in Brussels, beSee Policy for Shipping