Romaniae (quae Olim Thracia Dicta) Vicinorumque - Dec 09, 2016 | Jeschke Jadi Auctions Berlin Gmbh In Germany

Romaniae (quae olim Thracia dicta) vicinorumque

item-49279438=1
Romaniae (quae olim Thracia dicta) vicinorumque regionum, uit Bulgariae, Walachiae, Syrphiae etc. descriptio. Kupferstichkarte von Jacob Gastaldi. Antwerpen, Ortelius, dat. 1584. Plattenmaße ca. 37 x 50,5 cm (42,5 x 56,5 cm).
Mit gr. gestoch. Titelkartusche. - Mittelfalz, Blattrand stellenw. hinterlegt, minimal gebräunt, lat. Text verso.
Rumänien
*
  • 26%

Estimate €300 - €600
Starting Price €200

Item located in Berlin, de