[RODRIGUES EBORENSE, André] -- Sententiae & exempla ex
[RODRIGUES EBORENSE, André] -- Sententiae & exempla ex probatissimis quibusque scriptoribus collecta... Lione: Teobaldo Pagano, 1557. Volume 8vo. Marca tipografica sul frontespizio e capilettera xilografati (difetti). Legatura recente in piena pergamena.
- 35%
Estimate €100 - €200
Item located in Milano, itSee Policy for Shipping