POCKET WATCH
View More Items in WatchesRelated Watches
More Items in Watches
View MoreRecommended Jewelry
France
End of the 17th century
Open face pocket watch with ormolu case with fine embossed décor, total (gross) weight 146,10 g, Ø 4,8 cm (case 5,8 cm). Embossed gold dial with black Roman numerals on enamel cartouches with black fleur-de-lys hand. Verge escapement, pierced balance cock, Egyptian pillars, unmarked.
Condition corresponding to the age.
Working and running well, including key..
Title DE: TASCHENUHR (ZWIEBEL)
Frankreich
Ende 17. Jh.
Taschenuhr mit Gehäuse aus vergoldeter Bronze mit feinem Reliefdekor, Gesamtgewicht (brutto) 146,10 g, Ø 4,8 cm (Übergehäuse 5,8 cm). Reliefiertes Zifferblatt goldfärbendes mit schwarzen Römischen Stundenzahlen auf gewölbten Emailscheiben und schwarzem Lilia-Zeiger. Spindelwerk, gesägter Spindelkloben, ägyptische Pfeilern, unmarkiert.
Zustand entspricht dem Alter.
Funktionstüchtig und gehfähig, inkl. Schlüssel.
Title CS: KAPESNÍ HODINKY (CIBULE)
Francie
Závěr 17. stol.
Kapesní hodinky s pláštěm ze zlaceného bronzu s jemným reliéfním dekorem, celková (hrubá) hmotnost 146,10 g, Ø 4,8 cm (pouzdro 5,8 cm). Reliéfně zdobený ciferník zlaté barvy je dělen černými římskými číslicemi na vypouklých emailových terčích a opatřen černou lilia ručkou. Strojek s vřetenovým krokem, vyřezávaný můstek setrvačky, egyptské sloupky, neznačeno.
Stav odpovídající stáří.
Funkční a jdoucí, včetně klíčku.
End of the 17th century
Frankreich
Ende 17. Jh.
Zustand entspricht dem Alter.
Francie
Závěr 17. stol.
Stav odpovídající stáří.
- 25%
POCKET WATCH
Estimate CZK 20,000 - CZK 40,000
Item located in Brno, czSee Policy for Shipping