Kálmán Mesterhazy
(1857 Maria-Theresiopel/Szabadka/Subotica - 1898 Budapest) /T/Zwei Hundewelpen in einem Weidenkorb// Öl/Malkarton. R. u. sign.; 34,5 cm x 24,5 cm. Rahmen. /V/Oil on cardboard. Signed.// $P#
- 30.95%
Kálmán Mesterhazy
Estimate €280 - €560
Item located in Ahlden(Aller), deSee Policy for Shipping