Johan Frederik Godlieb Bode
(1870 Breda - 1960 Staphorst/Overijssel) /T/Niederländische Sommerlandschaft// Öl/Lwd.; L. u. sign.; 50,5 cm x 61 cm. Rahmen. /V/Oil on canvas. Signed.// $P#
- 30.17%
Item located in Ahlden(Aller), deSee Policy for Shipping