Sold2022Degenkrab (Limulidae)De familie der degenkrabben (Limulidae) is de enige levende familie in de orde van zwaardstaarten (Xiphosura), een vormenrijke en succesvolle diergroep die ruim 300 miljoen jaar geleden zijn bloeitijdSee Sold Price
Sold2021Cycling John Degenkolb signed 7x5 colour photo. JohnCycling John Degenkolb signed 7x5 colour photo. John Degenkolb (born 7 January 1989) is a German professional road bicycle racer, who currently rides for UCI WorldTeam Lotto-Soudal. His biggest wins tSee Sold Price
Sold2022ELLEN DEGENERAS SIGNED POLAROID (BECKETT COA)ELLEN DEGENERAS SIGNED POLAROID (BECKETT COA)See Sold Price
2020Tierpraeparat: PfeilschwanzkrebsAnimal preparation horseshoe crab Limulidae (Xiphosura); L 67 cmSee Sold Price
2020Maciej Sienczyk (b. 1972), "Mlody degenerat" from theMaciej Sienczyk (b. 1972), "Mlody degenerat" from the album "Spotkanie po latach", 2020, crayon, ink, pastel/bristol, 49 x 70 cm signed, dated and described on reverse: 'MACIEJ SIENCZYK DO ALBUMU "SPOSee Sold Price
2020Hoeven, J. van der Bijdragen tot de Kennis van deZoologieHoeven, J. van derBijdragen tot de Kennis van de Lemuridae of Prosimii. Met drie Platen. Leiden, S. en J. Luchtmans 1844. (2), 18 S. mit drei lithogr. (davon 2 handkol.) Tafeln von und nach F.See Sold Price
2019J. van der Hoeven Bijdragen tot de Kennis van deZoologie J. van der Hoeven Bijdragen tot de Kennis van de Lemuridae of Prosimii. Met drie Platen. Leiden S. en J. Luchtmans 1844. (2) 18 S. mit drei lithogr. (davon 2 handkol.) Tafeln von und nach F.CSee Sold Price
2017Hoeven, J. van der Bijdragen tot de Kennis van deHoeven, J. van der Bijdragen tot de Kennis van de Lemuridae of Prosimii. Met drie Platen. Leiden, S. en J. Luchtmans 1844. (2), 18 S. mit drei lithogr. (davon 2 handkol.) Tafeln von und nach F.C. BruiSee Sold Price
Sold2016Friedrich Degenkolb, "Talsperre Pöhl vom Eisenbergherbstliche Ansicht des Stausees im sächsischen Vogtland bei Plauen, Aquarell, rechts unten monogrammiert und datiert "F.D. (19)83", rückseitig in Kugelschreiber bezeichnet "Talsperre Pöhl – v. ESee Sold Price
2016Panzer eines Pfeilschwanzkrebses (Limulidae)unbestimmten Alters, das sog. Lebende Fossil der Weltmeere, Unterart Limulus Polyphemus, welche man an der amerikanischen Atlantikküste findet, diese Tierart überlebte seit Millionen Jahren alle NatSee Sold Price