Sold2022Een porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gEen porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gemerkt met zegelmerk. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een 'kraak' porseleinen klapmutskom met vogel op rots decorEen 'kraak' porseleinen klapmutskom met vogel op rots decor. China, Wanli ca. 1620.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perEen porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor op rots. China, QianEen porseleinen bord met floraal decor op rots. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor op rots. China, QianEen porseleinen bord met floraal decor op rots. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, deTwee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, de ander met enkel floraaldecor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een ingelijst porseleinen bord fragment van zeevondst The WEen ingelijst porseleinen bord fragment van zeevondst The Wanli Shipwrech 1620 met rivierlandschap met gans op rots decor.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraalTwee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraal decor op rots bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•sEen porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•stisch symbool. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met Lowestoft decor. China, 18e eeuEen porseleinen schotel met Lowestoft decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, eindEen grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, 19e eEen grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met bamboe oprots decor, capucijneTwee porseleinen bordjes met bamboe oprots decor, capucijner achterzijde. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. ChinaEen porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. ChiEen porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. China,19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. ChinEen porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, QiEen porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen dubbel borden met florale decoratie op rotTwee porseleinen dubbel borden met florale decoratie op rots decor waarop twee vogels eromheen insecten. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decEen st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decor. KPM, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor opTwee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor op rots. Zeevondst Nanking Cargo Christies 1986. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling meEen porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling met lange lijs bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels oEen porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels op een tak, gemerkt Qianglong. China, midden 20 eeuw.See Sold Price
4 days LeftPandora AuctionsSet of 6 Mid-Century Modern G-Plan Style Side Chairs by LION BRAND, Ca. 1950s$450
4 days LeftPandora AuctionsRare Vintage HOHNER Germany Sextet 6-Sided Star Shaped Harmonica$85(2 bids)
4 days LeftCottone AuctionsBridget Riley (British, b. 1931) Print for Chicago 8 (from the portfolio CONSPIRACY: The Artist as$2,400(4 bids)
Jun 16SJ AuctioneersTiffany & Co Diamond and Ruby Retro Pendant Brooch 14K Yellow Gold Mid Century$2,000
Jun 07Ethnika Home Decor & Antiques19th Century Museum Piece German Franz Anton Mehlem Floor Lamp 75" H$900
Jun 07Ethnika Home Decor & AntiquesChinese or Korean Blue and White Porcelain Dragon Vase 20" In. High$300