RUSSIE. Icône en argent et bois polychrome, 19e siècle
Représentant la Vierge Marie.
Poinçons.
Zilveren en gepolychromeerd houten icoon, Rusland, 19e eeuw.
Silver and polychrome wood icon, Russia, 19th century.
17,6 x 14,2 cm
Représentant la Vierge Marie.
Poinçons.
17,6 x 14,2 cm
- 28% up to €40,000.00
- 27% up to €800,000.00
- 21% above €800,000.00
Estimate €600 - €800
Item located in Brussels, Chaussée de Charleroi, beSee Policy for Shipping