Aufsatzschale
Gorham/USA. 925 Sterling. Punzen: Herst.-Marke, Sterling. H. 10,5 cm. D. 16,5 cm. Gew.: 268 g (gewichtet). Monogr.
- 23% up to €10,000.00
- 23% up to €50,000.00
- 23% above €50,000.00
Estimate €120 - €180
Item located in Hannover, deSee Policy for Shipping