Casotto Giovanna
Illustrazione erotica
Firmata.
Mixed media on cardboard. Signed.
Firmata.
tecnica mista su cartoncino, 36 x 25,5 cm
- 15% up to €50,000.00
- 13% above €50,000.00
Casotto Giovanna
Estimate €450 - €700
Item located in Rome, itSee Policy for Shipping