Coceani-paesaggio
Antonio Coceani
Udine 1894 - 1983
"Paesaggio con case"
cm. 23x33 olio su cartone
Firmato b. a d.
Udine 1894 - 1983
"Paesaggio con case"
cm. 23x33 olio su cartone
Firmato b. a d.
- 24%
Coceani-paesaggio
Estimate €1,000 - €1,500
Item located in Trieste, Italy, itSee Policy for Shipping