Antica Madonnina in terracotta policroma, fine
Antica Madonnina in terracotta policroma, fine sec.XVIII
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €50 - €60
Item located in Genoa, itSee Policy for Shipping