DEIKER, Carl Friedrich (1836-1892), ''Rehbock'',
DEIKER, Carl Friedrich (1836-1892), ''Rehbock'', Öl/Holz, 29 x 22,5, unten mittig signiert, R.
- 27%
Estimate €820 - €2,460
Item located in Bonn, deOffers In-House Shipping