Tara, scultura in bronzo dorato, Tibet inizi
Tara, scultura in bronzo dorato, Tibet inizi sec.XX
h.cm.21
h.cm.21
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €350 - €400
Item located in Genoa, Italy, itSee Policy for Shipping