Scuola tedesca sec.XIX "La diligenza" olio su
Scuola tedesca sec.XIX "La diligenza" olio su tavoletta f.to in b. a s.
cm. 13x11
cm. 13x11
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €50 - €60
Item located in Genoa, Italy, itSee Policy for Shipping