Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauw
View More Items in CollectiblesRelated Collectibles
More Items in Collectibles
Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwe achtergrond, met deksel. Gemerkt met 4-karakterteken. China, 19e eeuw.
- 32% up to €100,000.00
- 32% up to €1,000,000,000.00
- 32% above €1,000,000,000.00
Estimate €100 - €150
Item located in Sprundel, Noord Brabant, nlSee Policy for Shipping