Eugenie Dillmann
1865 Kiel - 1940 Berlin - Landschaft mit Bergsee - Öl/Holz. 13 x 17,7 cm. Sign. r. u.: EDillmann. Rahmen.
- 23% up to €10,000.00
- 23% up to €50,000.00
- 23% above €50,000.00
Estimate €90 - €140
Item located in Hannover, deSee Policy for Shipping