Cornicetta Carlo X in pastiglia dorata,
Cornicetta Carlo X in pastiglia dorata, sec.XIX
luce cm. 40x55
luce cm. 40x55
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €100 - €150
Item located in Genoa, itSee Policy for Shipping