Saudelli Franco
Illustrazione erotica
Firmata.
Mixed media on cardboard. Signed.
Firmata.
tecnica mista su cartoncino, 23,5 x 33 cm
- 15% up to €50,000.00
- 13% above €50,000.00
Saudelli Franco
Estimate €700 - €1,200
Item located in Rome, itSee Policy for Shipping