Vaso in porcellana a "sangue di bue", XIX sec.
Vaso in porcellana a "sangue di bue".
Epoca XIX secolo
h cm 56
Epoca XIX secolo
h cm 56
- 28%
Estimate €400 - €500
Item located in Torino, Italy, itSee Policy for Shipping