LILY DAMITA Epreuve argentique d’époque 25,5 x 20 cm
LILY DAMITA
Epreuve argentique d’époque
25,5 x 20 cm
(quelques accidents)
Epreuve argentique d’époque
25,5 x 20 cm
(quelques accidents)
- 28%
Estimate €50 - €60
Item located in Brussels, beSee Policy for Shipping