Sold2021Evi Tihemets (Estonian 1932) NatüürmortEvi Tihemets on tuntud kui üks oma põlvkonna tippgraafikuid, ent ta väärib tuntust ka maalijana, kes oli kaasa kistud uute võimaluste otsimise õhinast 1960. aastatel. ErmSee Sold Price
Sold2021Evi Tihemets (Estonian 1932) Kolm pudelitTunneme Evi Tihemetsa värvilise graafika, eriti värvilito tugeva viljelejana. Ta tahtis 1951. aastal ERKI-sse astudes maali õppida, kuid kuna maaliosakond oli täis vene poisse, l&#See Sold Price
Sold2021Evi Tihemets (Estonian 1932)Tuntud graafik Evi Tihemets on viimasel ajal avalikkuse ette toonud oma 1960.aastate maalid. Ta tahtis instituudis algul maalile spetsialiseeruda, ent eesti graafika õnneks hakkas siiski seda alaSee Sold Price
Sold2021Evi Tihemets (Estonian 1932)Teema on tuttav E.Tihemetsa mitmetest värvilistes söövitustehnikates estampidest nt “Gootika” (1964), “Loss” (1966), “Kuldne linn” (1967). Maalis onSee Sold Price
Sold2022Ado Lill (Estonian 1932 - 2018)Tume avaus. 1970.aastate algus. Õli. Papp. 78.2 x 98 cm. Ado Lill oli jurist, kes 1970.aastatel hakkas näitustel tähelepanu äratama kui huvitav maalija – abstraktsionist. See Sold Price
Sold2021Raivo Korstnik (Estonian 1932 - 1992) TööleRaivo Korstnik lõpetas ERKI maali erialal 1957. aastal koos Nikolai Kormašovi ja Rein Raamatuga. Tema varasem laad oli vorme lihtsustav ja kontuure toonitav, pindu kergelt täppiv, veidiSee Sold Price
Sold2021Raivo Korstnik (Estonian 1932 - 1992)Raivo Korstnik oli kriitika tähelepanu orbiidis 1960ndate keskpaigani ning jäi seejärel kuidagi varju, võib-olla töökoormuse tõttu kunstipedagoogina, mis mõnev&See Sold Price
Sold2022Ado Lill (Estonian 1932 - 2018)Üksi. 1977. Graafika (Sügavtrükk). Plm 37.9 x 37 cm. Suurus raamiga: 64.2 x 63 cm. Ado Lill tuli eesti maali 1970. aastatel ekspressionistliku maalijana. Maalis on tal stiililiselt erinSee Sold Price
Sold2022A large American terrestrial library globe with walnut stand, Williams-Pridham/ W & A.K. JohnstonFull title: A large American terrestrial library globe with walnut stand, Williams-Pridham/ W & A.K. Johnston Ltd., early 20th C. Description: H 109 cm About this sale: Paul De Grande is one of the maSee Sold Price
Sold2017Early Wooden Barber Pole Trade Sign.Sign appears to have most of its original paint. There is age cracking to the entire surface, soiling and a stress crack through the middle. Condition:(Very Good).Dimensions69" T. Condition:(Very GoodSee Sold Price
Sold2019A GOOD CHINESE QING DYNASTY BLUE AND WHITE PORCELAINA GOOD CHINESE QING DYNASTY BLUE AND WHITE PORCELAIN STEM CUP Tibetan style, Qianlong mark and possibly of the period, painted with floral sprays. 14 cm x 14 cm.See Sold Price
Sold2023Marc Chagall Original Lithograph The story of Exodus 1966Marc Chagall Original Lithograph The story of Exodus 1966 on Arches paper. Approx 30x20 inches Custom framed and includes certificateSee Sold Price
Sold2019ORDER OF THE PHOENIXGrand Cross Set, 2nd Type (King Paul) from 1947. Sash Badge, 88x63 mm, Silver gilt, obverse enameled (minor damage), superimposed parts gilt silver, original suspension crown, ring, loop and sash. BreSee Sold Price
Sold2022Armond Fields "Fieldsville Trolly" Signed Seri 1980sArtist: Armond Fields Title: Fieldsville Trolly Medium: Hand Pulled Serigraph on Paper Limited Edition: 36/90 Art Dimensions: 18 H x 31 W inches Framed Dimensions: 26 HSee Sold Price
Sold20221932 Stutz DV32 Custom Roadster Chassis no. DV331381932 Stutz DV32 Custom Roadster Chassis no. DV33138 322ci DOHC Inline 8-Cylinder Engine 4 Valves Per Cylinder Dual-Throat Stromberg EE-3 Carburetor 156 bhp at 3,000 rpm 3-Speed Warner Manual TransmissSee Sold Price
Sold20221932 PACKARD1932 PACKARD LIGHT EIGHT ROADSTER COUPE(SERIES 900) VEHICLE #: 559 482 ODOMETER:66,999 ENGINE: 320 CID Straight 8 cyl TRANS: MANUAL 3 speed COLOR: Currently: Cream ***Original Color : Aztec Olivine BrSee Sold Price
Sold20221932 Ford Highboy Roadster1932 Ford Highboy Roadster Engine: 350 cid Transmission: Automatic Exterior Color: Blue Crystal Metallic Interior Color: Dark Blue Built by Cruzer' Customs, this 1932 Ford Roadster was a finalist forSee Sold Price
2 days LeftBKG Antique MallSigned R.A. Mclendon (B. 1932) Florida Highwaymen Oil Painting on Canvas Sunset with Red Fiery Sky &$1,600(5 bids)
2 days LeftBKG Antique MallSigned R.A. Mclendon (B. 1932) Florida Highwaymen Oil Painting on Upson Board River Scene$1,500(1 bid)
Aug 06Joe R. Pyle Complete Auctions & Real Estate1932 "Delaware 6-801 & 1930 "Delaware 22 Metal License Plates$110(5 bids)
Aug 04Ukiyoe Gallery Japanese Woodblock PrintsHasui Kawase: Sunset at Morigasaki 1932 1st Ed Woodblock NR$150(2 bids)
4 days LeftThe Benefit Shop Foundation Inc.1932 P.G. Wenger Olympic Playing Cards, Film Stars$30(4 bids)
6 days LeftLe Shoppe Auction HouseAlbin Henning The Writing of The Star-Spangled Banner Signed Oil Painting on Canvas 1932 Framed$900
Aug 04Ukiyoe Gallery Japanese Woodblock PrintsHasui Kawase: Twilight at Itako 1932 1st Ed Woodblock$500(1 bid)
Aug 04Ukiyoe Gallery Japanese Woodblock PrintsKawase Hasui: Spring Snow at Kiyomizu 1932 Woodblock$125(2 bids)
2 days LeftBKG Antique MallSigned Leonardo Nierman (Mexican b. 1932) Oil Painting on Board Abstract Imaginary Landscape on$800