Art, antiques & collectibles 2015-05-10 Auction - 177 Price Results - Venduhuis Rijswijk in South-Holland - Page 5

Rijswijk, South-holland

Art, antiques & collectibles

Online auction : art, antiques & collectibles
Lot Number: Lowest
Ferdinand van Wolde (1891-1945): Ferdinand van Wolde (1891-1945)Straatje te NijmegenLitho, 20x14 cm
0097: Ferdinand van Wolde (1891-1945)Est. €40-€60Lot Passed
Gesigneerd Brouwers: BrouwersPlant in potOlieverf op board, 19x14 cm
0098: Gesigneerd BrouwersEst. €20-€40Lot Passed
Hollandse school: Hollandse schoolOnduidelijk gesigneerdMaraboe'sprent, 30x20 cm
0099: Hollandse schoolEst. €40-€60
Hollandse School: Hollandse SchoolOnduidelijk gesigneerdKnotwilgen, gedateerd 1935Houtsnede, 25x18 cm
0100: Hollandse SchoolEst. €40-€60Lot Passed
Hollandse School: Hollandse School, Lou KuipersJezuspotloodtekening, gesigneerdgedateerd 1921, 's-Gravenhage17x12 cm
0101: Hollandse SchoolEst. €40-€60Lot Passed
Hollandse School: Hollandse SchoolOnduidelijk gesigneerdKoolmeesHoutsnede, 22x18 cm
0102: Hollandse SchoolEst. €40-€60Lot Passed
Hollandse School: Hollandse School, gesigneerd W.J. Lengkeek sr.FranekerOlieverf op doek, 40x60 cmGedateerd 1940(beschadigingen)
0103: Hollandse SchoolEst. €50-€70Lot Passed
Hollandse School: Hollandse School, gesigneerd H. SandersBosgezicht in de winterOlieverf op doek, 40x50 cmGesigneerd
0104: Hollandse SchoolEst. €80-€100Lot Passed
Borduurwerk: Borduurwerk, interieur
0105: BorduurwerkEst. €20-€40Lot Passed
Hollandse School: Hollandse SchoolOnduidelijk gesigneerd'Delftsche Vaart'pentekening, 29x20 cm
0106: Hollandse SchoolEst. €40-€60Lot Passed
Hollandse School: Hollandse SchoolLandschap met molenOlieverf op paneel, 24x28 cmOngesigneerd, niet ingelijst
0107: Hollandse SchoolEst. €40-€60Lot Passed
Han Krug: Han KrugVledder, 1961Aquarel, 26x33 cmGesigneerd en gedateerd
0108: Han KrugEst. €200-€300Lot Passed
Han Krug: Han Krug'Vanaf de Afsluitdijk', WieringenAquarel, 24x34 cmGesigneerd en gedateerd 1968
0109: Han KrugEst. €200-€300Lot Passed
Han Krug: Han KrugZeegezichtAquarel, 23x31 cmGesigneerd en gedateerd 1950
0110: Han KrugEst. €200-€300Lot Passed
Victor Smet (1930): Victor Smet (1930)ZigeunersAquarel, 24x32 cmGesigneerd
0112: Victor Smet (1930)Est. €80-€120Lot Passed
Han Krug: Han KrugBoerderij van de Sar DekkersduinKrijttekening, 16x27 cmGesigneerd en gedateerd 1922
0113: Han KrugEst. €120-€150Lot Passed
Kees Verhoeven: Kees VerhoevenMinistertoren te Den HaagHoutsnede, 23x14 cmGesigneerd en gedateerd 1928
0114: Kees VerhoevenEst. €80-€120Lot Passed
Hollandse School: Hollandse SchoolKasteel Twickel, Deldenpentekening, 16x22 cmGesigneerd met monogram
0115: Hollandse SchoolEst. €40-€60Lot Passed
Hollandse School: Hollandse SchoolOnduidelijk gesigneerdBoerderijKrijttekening, 24x32 cm
0116: Hollandse SchoolEst. €40-€60Lot Passed
Hollandse School: Hollandse SchoolBomschuit op het strandOlieverf op board, 30x24 cmGesigneerd met monogram
0117: Hollandse SchoolEst. €50-€80Lot Passed
Cornelis van Waning: Cornelis van WaningKurhaus te ScheveningenKrijttekening, 9x16 cmGesigneerd
0118: Cornelis van WaningEst. €80-€120Lot Passed
Hollandse School: Hollandse SchoolOnduidelijk gesigneerd'Wintermorgen'ets, 7x9,5 cm
0119: Hollandse SchoolEst. €30-€50Lot Passed
Cornelis van Waning: Cornelis van WaningZeegezichtKrijttekening, 9x14 cmGesigneerd
0120: Cornelis van WaningEst. €80-€120Lot Passed
Frans van Leemputten: Frans van LeemputtenLandschapTekening, 10x14 cmGesigneerd
0121: Frans van LeemputtenEst. €80-€120Lot Passed