Art, antiques & collectibles 2015-05-10 Auction - 177 Price Results - Venduhuis Rijswijk in South-Holland - Page 7

Rijswijk, South-holland

Art, antiques & collectibles

Online auction : art, antiques & collectibles
Lot Number: Lowest
Jan Goeting (1918-1984), Stilleven in kast: Jan Goeting, Stilleven in kast, olieverf op doek, 116x136 cm, gesigneerd
0155: Jan Goeting (1918-1984), Stilleven in kastEst. €2,000-€3,000Lot Passed
Jan Goeting (1918-1984), Schip in fles: Jan Goeting, Schip in fles, olieverf op doek, 120x105 cm, gesigneerd
0157: Jan Goeting (1918-1984), Schip in flesEst. €2,000-€3,000Lot Passed
Jan Goeting (1918-1984), Dhr. Wijsenbeek: Jan Goeting, portret Dhr. Wijsenbeek, olieverf op doek, 135x110 cm cm, gesigneerd
0158: Jan Goeting (1918-1984), Dhr. WijsenbeekEst. €2,000-€3,000Lot Passed
Masaai necklace: Masaai necklace
0160: Masaai necklaceEst. €500-€700Lot Passed
0161: Masaai necklaceEst. €500-€700Lot Passed
0162: Masaai necklaceEst. €500-€700Lot Passed
Rembrandt Harmensz. van Rijn (1606-1669): Rembrandt van Rijn, etching, mother of Rembrandt, signed and dated 1631, 18th Century print, 9,5 x 6,5 cm.
0163: Rembrandt Harmensz. van Rijn (1606-1669)Est. €1,500-€2,000Lot Passed
Roel Hofman (1956): Roel Hofman (1956), Michael Jackson, olieverf doek, 90x90 cm, gesigneerd
0164: Roel Hofman (1956)Est. €2,000-€3,000Lot Passed
Roel Hofman (1956): Roel Hofman (1956), Seal, olieverf doek, 107x107 cm, gesigneerd
0165: Roel Hofman (1956)Est. €2,500-€3,500Lot Passed
Anthropomorphic spoon, Ivory Coast: Anthropomorphic spoon, 1900, Ivory Coast, Africa, wood, woman, with dots, 65 cmProvenance: private collection Goeting, The Netherlands
0166: Anthropomorphic spoon, Ivory CoastEst. €2,000-€3,000Lot Passed
Nicolaas van der Waay (1855-1936): Nicolaas van der Waay, Italië, bergdorpje, olieverf op doek, 36x53 cm, gesigneerd en gedateerd 1886
0167: Nicolaas van der Waay (1855-1936)Est. €1,500-€2,000Lot Passed
Verzilverd vierdelig koffieservies: Verzilverd vierdelig koffieservies
0168: Verzilverd vierdelig koffieserviesEst. €200-€300Lot Passed
Strijkijzer, eerste helft 20e eeuw: Strijkijzer, koper, eerste helft 20e eeuw19x11 cm, hoogte 18 cm
0169: Strijkijzer, eerste helft 20e eeuwEst. €100-€200Lot Passed