Art, antiques & collectibles 2015-05-10 Auction - 177 Price Results - Venduhuis Rijswijk in South-Holland - Page 2

Rijswijk, South-holland

Art, antiques & collectibles

Online auction : art, antiques & collectibles
Lot Number: Lowest
A.A. v. Hoytema (1875-1967): A.A. van Hoytema , Atelier van de kunstenaar, Aquarel gedateerd 1923, 49x38cm
0025: A.A. v. Hoytema (1875-1967)Est. €300-€400Lot Passed
Cees Bolding (1897-1979): Cees Bolding, Haven van Malaga, Aquarel, 42x55cm, Gedateerd 1956, Herkomst: tentoonstelling Haagse Aquarellisten, Haags Gemeentemuseum
0026: Cees Bolding (1897-1979)Est. €500-€700Lot Passed
Louis Saalborn (1891-1957): Louis Saalborn, Duizendschoon in vaas, Gesigneerd, 60x50cm, Gemengde techniek op board
0027: Louis Saalborn (1891-1957)Est. €1,200-€1,500Lot Passed
Yvan Theys (1936-2005): Ivan Theys, vrouw bij bloemen in vaas, 81x64 cm, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd verso 1975
0028: Yvan Theys (1936-2005)Est. €3,000-€5,000Lot Passed
Han van Dam (1901-1975): Han van Dam, Stilleven, olieverf op doek, 49x59cm, gesigneerd
0029: Han van Dam (1901-1975)Est. €200-€300Lot Passed
Herman Bogman Jr. (1890-1975): Herman Bogman Jr., 'Gezicht op Dordrecht bij hotel Bellevue', 1914, Olieverf op paneel, 15x22 cm, gesigneerd
0030: Herman Bogman Jr. (1890-1975)Est. €600-€800Lot Passed
H.A.L. Wichers (1893-1968): H.A.L. Wichers, figuur in sawa, 22,5x31,5 cm, Olieverf board
0031: H.A.L. Wichers (1893-1968)Est. €500-€700Lot Passed
A.A. v. Hoytema (1875-1967): A.A. van Hoytema (1875-1967),plant in pot, Olieverf op paneel, Gedateerd 1948, 35,5x23,5 cm, gesigneerd
0032: A.A. v. Hoytema (1875-1967)Est. €300-€400Lot Passed
Wim Oepts (1904-1988): Wim Oepts, Uitgebloeide planten, Olieverf op board, 60x40cm, gesigneerd
0034: Wim Oepts (1904-1988)Est. €1,500-€2,000Lot Passed
Bernard Schregel (1870-1956): Bernard Schregel, vrouw op erf, olieverf op doek, 45x75cm, gesigneerd
0035: Bernard Schregel (1870-1956)Est. €1,200-€1,500Lot Passed
Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949): G.J. Sijthoff, Larens interieur; moeder met kinderen, 50x40 cm, olieverf op doek, gesigneerd
0036: Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949)Est. €1,200-€1,500Lot Passed
Giltwood console table Louis XV, 18thC.: Giltwood console table Louis XV, 18th century,1.51 x 73,5 cm, 88 cm high, with marble top (2 colours)
0037: Giltwood console table Louis XV, 18thC.Est. €28,000-€35,000Lot Passed
Edmond Marie Petitjean (1844-1925): Landschap met huisje, olieverf op board, 28x40 cm, gesigneerd
0038: Edmond Marie Petitjean (1844-1925)Est. €1,500-€2,000Lot Passed
Hendrik Frauenfelder (1885-1922): H. Frauenfelder, De Kaag, olieverf op doek,30x40 cm, gesigneerd
0039: Hendrik Frauenfelder (1885-1922)Est. €600-€800Lot Passed
Mijndert van den Berg (1876-1967): M. van den Berg, gezicht op Heusden, olieverf op doek, gedateerd verso 1944, Herkomst: Jubileumtentoonstelling 1876-1946
0040: Mijndert van den Berg (1876-1967)Est. €400-€600Lot Passed
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981): A. J. Zwart, straatje met figuren te Cagnes (Zuid-Frankrijk),gouache, gesigneerd, 35x46 cm
0041: Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)Est. €1,400-€1,600Lot Passed
Leo Eland (1884-1952): Leo Eland,op de Sawa, aquarel, 16x24 cm, gesigneerd
0042: Leo Eland (1884-1952)Est. €400-€600Lot Passed
Sujatno Koempoel (1912-1987): S. Koempoel, rijstplukkers, olieverf op doek, 55x66 cm, gesigneerd
0043: Sujatno Koempoel (1912-1987)Est. €500-€700Lot Passed
Edmond J. L. H. Wingen (1906-1971): Edmond Wingen, bloemenverkoopster, 29x19cm, olieverf op doek, gedateerd 1950, gesigneerd
0044: Edmond J. L. H. Wingen (1906-1971)Est. €300-€400Lot Passed
Edmond J. L. H. Wingen (1906-1971): Edmond Wingen, Bruggetje te Loosduinen,olieverf op board, 19x23cm, gedateerd 1947, gesigneerd
0045: Edmond J. L. H. Wingen (1906-1971)Est. €300-€400Lot Passed
Edmond J. L. H. Wingen (1906-1971): Edmond Wingen, Stilleven met appels en peer, Olieverf op doek 40x30 cm, Gesigneerd en gedateerd 1950
0046: Edmond J. L. H. Wingen (1906-1971)Est. €300-€400Lot Passed
Willem Dooyewaard (1892-1980): W. Dooyewaard, Vismarkt te Nice, Gemengde techniek, 38x46cm, Gesigneerd en gedateerd 1939
0047: Willem Dooyewaard (1892-1980)Est. €1,500-€2,000Lot Passed
Maurice Levis (1860-1940): Maurice Levis, French School, rivier, Frans landschap, Ets, 46x64 cm, gesigneerd
0048: Maurice Levis (1860-1940)Est. €200-€300Lot Passed