Art, antiques & collectibles 2015-05-10 Auction - 177 Price Results - Venduhuis Rijswijk in South-Holland - Page 6

Rijswijk, South-holland

Art, antiques & collectibles

Online auction : art, antiques & collectibles
Lot Number: Lowest
Nico van der Jagt: Nico van der JagtBloemstillevenets, 8,5x9,5 cmGesigneerd en gedateerd 1947+ Met potloodhandtekening
0122: Nico van der JagtEst. €60-€80Lot Passed
Nico van der Jagt: Nico van der JagtKnotwilgenKrijttekening, 7x9,5 cmGesigneerd
0123: Nico van der JagtEst. €80-€120Lot Passed
Paul van Dam: Paul van DamBoerderijKleurenhoutsnede, 39x28 cm
0124: Paul van DamEst. €60-€80Lot Passed
Paul van Dam: Paul van DamBoerderij met boerinHoutsnede, 29x43 cm
0125: Paul van DamEst. €60-€80Lot Passed
Piet Rackwitz: Piet RackwitzBoerderijHoutsnede, 30x35 cm+Met potlood gesigneerd
0126: Piet RackwitzEst. €60-€80Lot Passed
H.E. Roodenburg: H.E. RoodenburgDe Oldehove te Leeuwardenets, 31x24,5 cmGesigneerd en met potloodGedateerd 1920Matige staat
0127: H.E. RoodenburgEst. €60-€80Lot Passed
Jacques M. Germans (1920-2006): Jacques M. Germans (1920-2006)Oude Jan te VelpGesigneerd en gedateerd 1950Houtsnede, 40x24 cmKunstenaar uit de Zutphense SchoolHij was ook architect en restaureerde gebouwen.
0128: Jacques M. Germans (1920-2006)Est. €80-€100Lot Passed
Arie Zonneveld: Arie ZonneveldZonnige laanHoutsnede, 26x14,5 cmMet potlood gesigneerd
0129: Arie ZonneveldEst. €80-€100Lot Passed
Hollandse School , naar Sadee: Hollandse SchoolNaar Ph. SadeeVissers op het strandAquarel, 28x38 cmGesigneerd
0130: Hollandse School , naar SadeeEst. €50-€80Lot Passed
Hollandse School: Hollandse SchoolGesigneerd G.R. KreijgensWattlaan 6-8 te ZuilenTekening, 17x26 cm
0131: Hollandse SchoolEst. €40-€60Lot Passed
radio: radio1950s
0132: radioEst. €80-€100Lot Passed
radio: radio1950s
0133: radioEst. €80-€100Lot Passed
radio: radio1950s
0134: radioEst. €80-€100Lot Passed
radio: radio1950s
0135: radioEst. €80-€100Lot Passed
radio: radio1950s
0136: radioEst. €80-€100Lot Passed
radio: radio 1950s
0137: radioEst. €80-€100Lot Passed
Chinese porcelain bowl: Chinese porcelain bowl
0138: Chinese porcelain bowlEst. €200-€300Lot Passed
Afrikaans beeldje, Tabwa: Afrikaans beeldje Tabwa, h. 21 cm, first part 20th C.
0139: Afrikaans beeldje, TabwaEst. €500-€700Lot Passed
Jan Goeting (1918-1984), de roos: Jan Goeting (1918-1984),De Roos, litho,gesigneerd, afdruk 6 uit een oplage van 35 stuks!
0141: Jan Goeting (1918-1984), de roosEst. €300-€400Lot Passed
Jan Goeting (1918-1984), sleutels: Jan Goeting (1918-1984), sleutels, tekening, 48x65 cm, gesigneerd en gedateerd 1977
0142: Jan Goeting (1918-1984), sleutelsEst. €500-€700Lot Passed