Cornice in legno intagliato e dorato, Toscana
Cornice in legno intagliato e dorato, Toscana sec.XVII
cm. 85x65
cm. 85x65
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €500 - €550
Item located in Genoa, Italy, itSee Policy for Shipping