Cassapanca in noce intagliato, Toscana
Cassapanca in noce intagliato, Toscana sec.XVII
cm. 158x50 h. 43, difetti
cm. 158x50 h. 43, difetti
- 27% up to €100.00
- 27% up to €100,000.00
- 27% above €100,000.00
Estimate €100 - €150
Item located in Genoa, Italy, itSee Policy for Shipping