Nicola Maria Recco (Napoli XVIII secolo), Natura morta
olio su tela, cm 69x92
- 27% up to €400,000.00
- 24% above €400,000.00
Estimate €5,000 - €6,000
Item located in Genova, itSee Policy for Shipping