TEKKE Russland, Ende 19. Jh. 149 x 125 cm.
TEKKE Russland, Ende 19. Jh. 149 x 125 cm. Gebrauchsspuren.
- 28%
Estimate €80 - €88
Item located in Düsseldorf, deSee Policy for Shipping