SCHIRWAN Kaukasus, Ende 19. Jh. 236 x 78 cm.
SCHIRWAN Kaukasus, Ende 19. Jh. 236 x 78 cm. Gebrauchsspuren.
- 28%
Estimate €150 - €165
Item located in Düsseldorf, deSee Policy for Shipping