Orologio in bronzo dorato, Francia sec.XIX cm.
Orologio in bronzo dorato, Francia sec.XIX
cm. 35x14 h. 49
cm. 35x14 h. 49
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €800 - €900
Item located in Genova, itSee Policy for Shipping