Bernar Venet
Similar Upcoming Sales
Hans Hartung Original Lithograph XXe Siecle 1973Emilio Vedova Original Lithograph XXe Siecle 1961Pierre Soulages Original Lithograph 1959 for XXe SiecleHans HartungBram van Velde original lithograph, 1980Pierre Soulages, Olympische Spiele Muenchen, Signed Lithograph16 hrs LeftOehlen, MarkusPierre Soulages - Lithografie 171 day LeftHans Hartung (French/German, 1904-1989), L 132 days LeftHahn, Bernd - Lithograph - HandsignedFeb 08, 2026Bill Jensen (American, b. 1945) Original intaglio Print 1989 Signed Framed ED5514 hrs LeftPierre Soulages - N.181 day LeftMira, VictorPierre Soulages - Lithograph N.301 day LeftWendell T. Brooks (Born 1939)15 hrs LeftStöhrer, Walter