Pendule en bronze doré Figurant l'allégorie des arts, 19e siècle
Pendule en bronze doré
Figurant l'allégorie des arts, 19e siècle
Mouvement à revoir.
Manque la clé.
Accidents et manques.
Verguld bronzen klok met de allegorie van de kunsten, 19e eeuw.
Gangwerk te reviseren.
Sleutel ontbreekt.
Beschadigingen en ontbrekende onderdelen.
Gilt bronze clock depicting the allegory of the arts, 19th century.
Movement to be revised.
Key missing.
Damage and missing parts.
H.39,5 cm L.30,5 cm P.11,5 cm
Mouvement à revoir.
Manque la clé.
Accidents et manques.
Gangwerk te reviseren.
Sleutel ontbreekt.
Movement to be revised.
Key missing.
Damage and missing parts.
H.39,5 cm L.30,5 cm P.11,5 cm
- 28% up to €40,000.00
- 27% up to €800,000.00
- 21% above €800,000.00
Estimate €600 - €800
Item located in Brussels, Chaussée de Charleroi, beSee Policy for Shipping