Pendule En Bronze Doré Figurant L'allégorie Des Arts, 19e Siècle - Apr 23, 2024 | Bonhams In Chaussée De Charleroi

Pendule en bronze doré Figurant l'allégorie des arts, 19e siècle

item-175568653=1
Pendule en bronze doré

Figurant l'allégorie des arts, 19e siècle

Mouvement à revoir.
Manque la clé.
Accidents et manques.

Verguld bronzen klok met de allegorie van de kunsten, 19e eeuw.
Gangwerk te reviseren.
Sleutel ontbreekt.
Beschadigingen en ontbrekende onderdelen.

Gilt bronze clock depicting the allegory of the arts, 19th century.
Movement to be revised.
Key missing.
Damage and missing parts.

H.39,5 cm L.30,5 cm P.11,5 cm
  • 28% up to €40,000.00
  • 27% up to €800,000.00
  • 21% above €800,000.00

Estimate €600 - €800
Starting Price €480

Item located in Brussels, Chaussée de Charleroi, be

Bonhams

Bonhams

London, United Kingdom12,161 Followers