Guantiera Luigi XIV in argento sbalzato, Venezia
Guantiera Luigi XIV in argento sbalzato, Venezia inizi sec.XVIII (cm.43x28)
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €3,200 - €3,600
Item located in Genoa, itSee Policy for Shipping