Tappeto Agra, sec.XIX cm. 340x385, difetti
Tappeto Agra, sec.XIX
cm. 340x385, difetti
cm. 340x385, difetti
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €1,500 - €1,700
Item located in Genoa, itSee Policy for Shipping