"Il bacio di Giuda" olio su tavola,
"Il bacio di Giuda" olio su tavola, sec.XIX
cm. 20x27
cm. 20x27
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €50 - €60
Item located in Genoa, Italy, itSee Policy for Shipping