Lotto di tre cornici in legno dorato, XIX secolo
a) cm 56x48 (44,5x36,5)b) cm 45,5x59 (35x48) c) cm 70,5x54,5 (60x44)
- 27% up to €400,000.00
- 24% above €400,000.00
Estimate €200 - €300
Item located in Genova, itSee Policy for Shipping