Spring Auction 2019 2019-05-08 Auction - 122 Price Results - Venduhuis Rijswijk in nl

Carl Schmitz-Pleis (1877 - 1943) - Volendams interieurJan Wiegers (1893-1959) - Eze sur Mere - 1939Piet van Wijngaerdt (1873-1964) - huis met bloesembomen
Rijswijk, Netherlands

Spring Auction 2019

Paintings, watercolours, drawings, prints, antiques and collectibles like stamps and a collection Tonka-toys
Lot Number: Lowest
Paul Knight - Marokko: Paul Knight - watercolour - Marokko - 21x12cm - signed
0001: Paul Knight - MarokkoEst. €500-€700Lot Passed
Sal Meijer (1877-1965) - Laren: Sal Meijer (1877-1965) - Laren - ets
0010: Sal Meijer (1877-1965) - LarenEst. €200-€300Lot Passed
Marius Bauer - man op ezel: Marius Bauer - man op ezel - ets - 8x5 cm - in de plaat en met potlood gesigneerd afdruk 27 vd 100
0016: Marius Bauer - man op ezelEst. €100-€200Lot Passed
Sal Meijer (1877-1965) - Amsterdam: Sal Meijer (1877-1965) - Amsterdam - ets - met potlood gesigneerd
0018: Sal Meijer (1877-1965) - AmsterdamEst. €300-€400Lot Passed
A. D. Copier - cactuspotje: A. D. Copier - cactuspotje
0020: A. D. Copier - cactuspotjeEst. €80-€100Lot Passed
Floris Meydam - vaas: Floris Meydam
0021: Floris Meydam - vaasEst. €80-€100Lot Passed
Johan van Loon - vaas: Johan van Loon - vaas
0022: Johan van Loon - vaasEst. €200-€300Lot Passed
Henk Verweij - vaas - Leerdam - 2008: Henk Verweij - hoge vaas - Leerdam - 2008
0024: Henk Verweij - vaas - Leerdam - 2008Est. €300-€400Lot Passed
C. de Lorm - schenkkan: C. de Lorm - schenkkan - annagroen - 1917 - Leerdam
0025: C. de Lorm - schenkkanEst. €200-€300Lot Passed
Floris Meydam - unicum bol: Floris Meydam - unicum bol
0026: Floris Meydam - unicum bolEst. €700-€900Lot Passed