×
218: Buddy L Junior Dump Truck
97: Lehmann Two Car Garage and Autos181: Touring Car, tin litho
Norton, OH, United States
DoneSat, May 1, 2004 12:00 PM UTC

Large Toy Auction

Over 250 Toys (Tins, Cast Iron, Cor Cor, Windups, Vindex, Wyandotte, Turner, Marx, Buddy L, Keystone, Bing, Lindstrom, Strauss, Karl Bub, Metalcraft, Hubley, Mohawk, Nifty, Ohio Art, CKO, Girard, Chein, Unique Art, Structo, Erector Sets, Tootsie Toys, Cap Guns, Lionel, Arcade, Lehmann, Renewal, Tonka, Dinky, Guntherman, Trains & Much More)